Natural Beauty

Wirtualny Brafitting

Nie możesz wyjść z domu, a zależy Ci na konsultacji brafittingowej? Mamy rozwiązanie! Umów się na indywidualną konsultację online przez Skype lub Messenger doświadczoną brafitterką, która wyposażona w profesjonalną wiedzę dobierze bieliznę według najlepszych brafittingowych praktyk.

Jak umówić wizytę?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji brafittingowej z dowolnego miejsca na świecie! Wszystko czego potrzebujesz to posiadanie konta w programie Skype lub Messenger, kamery w komputerze lub telefonie oraz miary do szycia.

Lingerie Models

Jak przebiega wirtualna konsultacja brafittingowa?

  1. Wypełnij poniższy formularz rezerwacji wskazując datę i godzinę rejestracji. Skontaktuję się z Tobą w celu jej potwierdzenia.

  2.  W dniu rezerwacji zadzwonię pod podaną nazwę konta Skype lub Messenger.

  3. Wirtualna konsultacja brafittingowa zajmuje średnio 30 minut. Abyś w trakcie konsultacji czuła się jak najbardziej komfortowo, upewnij się, że w czasie jej trwania nikt z domowników nie będzie Ciebie niepokoił.

  4. W zaciszu Twojego domu dostarczę Tobie najwyższy poziom usługi brafittingowej, spersonalizowany do indywidualnych potrzeb twojego ciała, którym szczyci się mój salon stacjonarny. Krok po kroku wyjaśnię, co masz zrobić i jak dokonać odpowiednich pomiarów.

  5. Zarekomenduję fasony biustonoszy dobrane do indywidualnych potrzeb pod kątem Twojego rozmiaru, kształtu, konsystencji i osadzenia biustu, a także Twojego stylu życia.

  6. Po zakończeniu usługi otrzymasz e-mailem spisane rekomendacje bielizny wraz z linkami do wskazanych produktów w sklepie www.agk-style.pl. Zalecamy zamówienie kilku rekomendowanych przez brafitterkę modeli biustonoszy, aby zwiększyć szanse na znalezienie jak najlepszego dopasowania. To, co nie będzie pasowało będziesz mogła zwrócić w ciągu 14 dni.

  7. Po otrzymaniu przesyłki skontaktujemę się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu finalnej konsultacji mającej na celu potwierdzenie dopasowania dostarczonej do Ciebie bielizny.